Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekonstrukce stoupaček

Firma MAKAI p. Kadouna provedla rekonstrukci stoupaček v našem domě.

Rekonstrukce větracích šachet

Po dohodě s firmou Ivan Malý  jsme nechali kompletně předělat větrací šachty astaré původní větráky byly odpojeny a místo nich jsou samotočící větráky. Tyto větráky se točí neustále a tím odvádí špatný vzduch ven. FOTOALBUM/opravy.

Světla na společných prostorách

Nefunkční rozsvícení světel na společných prostorách 390 v přízemí u schránek a u výtahu způsobilo prasknutí žárovky a tím i spálení čidla. Firma Elektro Jindra vše dá do pořádku do 25.09.2009 po obdržení objednáných součástek.

Seřízení oken

Kdo má zájem o seřízení oken tak pro něho máme objednanou Firmu Bachl která nám pošle servisního technika a on se o vše postará.

Revize výtahů

Po revizy výtahů bylo zjištěno, že je třeba vyměnit závěsná lana.

Výměna okýnek

Firma Bachl nám předělala okénka nad zadními dveřmi aby se dala otevírat a větrat chodba.

Oprava výtahů po revizy

V sedmém týdnu byly výtahy opraveny a zmodernizovány.

Úklid společných prostor.

 

Úklid společných prostor po rekonstrukci v našem domě bylo zadáno úklidové firmě Václav Voharčík - VK ÚKLID a ta vše kvalitně vyčistila dne 27 a 28.2007.

Oprava výtahů

Při revizy výtahů byly zjištěny veliké závady a proto bude realizována oprava obou výtahů firmou Schindler CZ a.s.

Dlaždičky na vchody a nájezdy.

Od 30.10.2006 se budou dávat nové dlaždičky okolo vchodů a pod okny na chodbách. Nájezdy pro kočárky jsou ve výrobě a budou se instalovat po kolaudaci. Tím to by jsme měli završit naši rekonstrukci.

Vymalování vchodů.

V rámci rekonstrukce domu byly vymalovány chodby, schránky a rámy dvěří v obou vchodech. Cena těchto prací je 58 000,-Kč.                                                                                                                            Byl dán výběr barev k odsouhlasení: (barva - hlas)                                             Hnědá - 1, Šedá - 1, Žlutá - 10, Zelená - 17.                                                           Z celkového počtu bytů hlasovalo 29 což je nadpoloviční většina. 

Opravy které nás ještě čekají:

- Plynové kotle (do 2 let 4 kotle)                                                                                 1 kotel stojí cca 35 000,-Kč 

- Výtahy (do 10ti let 2 výtahy)                                                                                     1 výtah stojí cca 800 000,-Kč